GROWTH HACKER junior 🛰(Praha)

V EXPANDO vytváříme aplikaci, která umožňuje automaticky listovat produkty na největší marketplaces světa. Pro to, aby byla aplikace úspěšná ale nestačí jen to, aby skvěle fungovala - ale také to, aby se o aplikaci dozvědělo co nejvíce lidí.

Hledáme studenta či juniora v marketingu, který by s námi začal pracovat na částečný úvazek či externě.

V EXPANDO pracujeme s 2 největšími ecommerce globálními hráči na světě - Amazonem a Shopify ... tenhle job je ideální příležitostí učit se od nejlepších a na největším pískovišti, co to jde. V tuto chvíli se o growth hacking u nás stará přímo CEO Adam Kurzok, který má se škálováním růstu bohaté zkušenosti a potřebuje někoho k ruce.

Náplň práce

Growth hacking je činnost, kdy se snažíme najít nové a neotřelé způsoby, jak škálovat počet zákazníků a přesvědčit je o našem produktu. Prodat jej, udržet jej.

Growth hacking je způsob, jak svůj produkt dostat na tisíce zákazníků, chytře a přitom neutratit majlant. Více o growth hackingu se můžete dočíst zde.

Jde o mix internetového marketingu, UX/copywritingu i produktového cítění, bude to nestálé hledání a zkoušení formou pokus omyl.

Co získáš?

  • spoustu zkušeností a prostoru se učit

  • poznáš ekosystém Amazon i Shopify

  • práce v teamu fajn lidí

  • pocit z dobrých výsledků (snad:)

  • možnost získání stálého zaměstnání i opcí na podíly v EXPANDO

Přesvěč nás

Nehledáme hotového člověka, ale ultra bystrého kandidáta či kandidátku, která nejdříve bude mít za úkol vykonávat jednodušší úkoly pečlivě, aby se postupně posunul(a) do samostatnějších zadání a vlastních iniciativ.

Proč si myslíš, že jsi ideální kandidát? Napiš Adamovi!