Přidej se do týmu EXPANDO

Mezi tebou a tvou vysněnou prací je jen tenká hranice

Hledáme Amazon experty

Hledáme do týmu posilu, kterou baví pracovat s Amazonem jako nás. Hledáme někoho, kdo se nebojí neustále se učit, a hledá nové výzvy. Láká ho rozvoj evropské i celosvětové ecommerce.

Chci vědět více
EXPANDO se stalo 26. nejrychleji rostoucí TECH firmou v České republice! 🎉 Hodnocení proběhlo v rámci soutěže vyhlášené společností Deloitte, více zde.

Aktuálně k nám hledáme

Jsi zapálený hráč a miluješ ecommerce? Pak hledáme možná právě tebe. Omrkni naše otevřené pozice a pojďme společně probrat možnosti spolupráce.

Sales

Denně se nám ozývají výrobci a prodejci, kteří potřebují pomoci s expanzí. Zároveň my sami vyhledáváme zajímavé áčkové české a slovenské výrobce či eshopy a ukazujeme jim, další příležitost v rozvoji jejich byznysu. V tuto chvíli máme více než 550 klientů z 70 zemí světa, kterým jsme v roce 2020 přinesli objednávky v hodnotě 1 mld. CZK. Za minulý rok jsme více než dvojnásobně vyrostli, v tomto roce hodláme tempo růstu zopakovat a naše sales hvězda David s tím potřebuje pomoci! Hledáme mezi sebe kolegu, který nám pomůže dostat úspěšné české a slovenské prodejce do zahraničí.

Zjistit více o pozici

Customer support

Chceš být součástí projektu, ve kterém tě čekají neustálé výzvy a ovlivňovat si svůj vlastní úspěch? Nechybí ti odhodlání a dokážeš zabrat? Pomoz pomáhat spolu s námi českým e-shopům expandovat do světa. Máme pro tebe příležitost sdílet, růst a dosahovat výsledků!

Máš zkušenosti s péčí o zákazníky, umíš být důsledný(á) a vidět věci v souvislostech? Hledáme možná právě tebe. Pro kancelář v centru Prahy (případně externě) přijmeme kolegu (kolegyni) s bystrou myslí a pozitivním přístupem.

Agentura

Chceš být součástí českého projektu, který ma globálni dosah? Zajíma tě E-Commerce? Máš smysl pro detail, rozumíš si s Excelem a umíš jeden nebo více světových jazyků? Pokud si odpovědel na tyto otázky áno tak tohle je ta správna pozice!

Sales

Denně se nám ozývají výrobci a prodejci, kteří potřebují pomoci s expanzí. Zároveň my sami vyhledáváme zajímavé áčkové české a slovenské výrobce či eshopy a ukazujeme jim, další příležitost v rozvoji jejich byznysu. V tuto chvíli máme více než 350 klientů z 21 zemí světa, kterým jsme v roce 2020 přinesli objednávky v hodnotě 1 mld. CZK. Za minulý rok jsme více než dvojnásobně vyrostli, v tomto roce hodláme tempo růstu zopakovat a naše “sales” hvězda David s tím potřebuje pomoci!

DEV

Naše TRANSLADO appka by potřebovala svého produkťáka, který by se o ni postaral. Jestli tě láká neformální startupové prostředí a práce, která má smysl a perspektivu, dej nám o sobě vědět! Jsme tým mladých lidí s inovativním myšlením, kteří věří, že e-commerce má hvězdnou budoucnost. Naším posláním je pomáhat e-shopům s expanzí do celého světa. Po naši EXPANDO APP jsme vyvinuli další appku TRANSLADO, která automatizuje celý proces překladu produktů na e-shopech, díky čemuž dokáže našim zákazníkům výrazně a rychle zvýšit obraty a ušetřit jim spoustu času.

Sales

Chceš být součástí českého projektu, který má globálni dosah? Zajíma tě E-Commerce? Máš smysl pro detail, rád komunikuješ a umíš jeden nebo více světových jazyků? Pokud si odpovědel na tyto otázky áno tak tohle je ta správna pozice!

Překlady

Chceš být součástí projektu, který pomáhá (nejen) českým eshopům s překlady produktů a textů pro zahraniční mutace e-shopů? Máš zkušenosti s řízením překladů, překladatelů nebo překladatelských projektů?

U nás Tě čeká velká výzva. Máme super produkt specializovaný na správu překladů pro e-shopy, který pomáhá s překlady do cizích jazyků a se všemi souvisejícími procesy pro e-commerce. Máme velké ambice stát se nejlepší službou na trhu a potřebujeme pomoc seniorního člověka, který nám pomůže s managementem celého projektu, samotných překladů i dalším rozvojem aplikace.

Marketing

Momentálně do Třince hledáme specialistu na e-mail marketing a možná si to právě ty. Důležitá je chuť do práce a nebát se nových věci. Tak to nepropásni a dej nám o sobě vědět!

Global

Momentálně do Třince hledáme manažera expanze e-shopů a možná si to právě ty.

Co budeš dělat?

  • Zapojíš se do komplexního procesu spuštění a správy zahraničních e-shopů - zkušení kolegové ti se vším ochotně pomohou.
  • Budeš vyhodnocovat požadavky klientů a zastřešovat jejich realizaci.
  • Budeš sledovat zahraniční trendy e-shopů, vymýšlet nové postupy a moduly pro navyšování obratu.
  • Naučíš se jak komplexně přistupovat k expanzi e-shopu. Poskytujeme kompletní řešení v rámci cross-channel marketingu, datové analytiky, překladů a lokální zákaznické podpory.

Agentura

Náplň práce:

  • Rozvíjanie obchodných príležitostí
  • Aktívny sourcing potencionálnych klientov a ich oslovenie
  • Oslovovať firmy tradičnou aj netradičnou cestou - fantázií sa medze nekladú
  • Uzavierať nové spolupráce so zaujímavými klientmi
  • Pomoc s prípravou marketingovej stratégie a jej realizáciou
  • Príprava pre vstup na nové trhy

Global

Co od tebe očekáváme?

  • Mít blízko k moderním technologiím a online prodejům.
  • Komunikaci a inovace.
  • Chuť se učit a improvizovat.
  • Písemný i komunikativní projev na úrovni.
  • Umět vzít odpovědnost za úspěch klienta.
  • Měl/a by sis rozumět s Excelem a Google aplikacemi a domluvit se anglicky (slovem i písmem) na velmi dobré úrovni.

Global

  • Budeš se přímo podílet a pomáhat s realizací expanze e-shopů na globálním tržišti Amazonu.
  • Spravovat účty klientům.
  • Komunikovat s Amazonem.
  • Listovat produkty.
  • Tvořit reporty.

Přidej se k EXPANDO

Chceme tě pouze seznámit s možnostmi expanze a případnou spoluprací. Všechna rozhodnutí jsou pak na tobě.

Informace o možnostech expanze
Seznámíme tě s našimi produkty
Informujeme tě o možnostech a průběhem expanze
Seznámíme tě s našimi produkty a možnostech spolupráce

Překroč hranice!

Místo máme jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené seniory. Neváhej se nám ozvat i v případě, že hledáš práci na částečný úvazek, brigádu nebo stáž, i pokud nemůžeš v seznamu vypsaných pozic najít tu pravou.

Stáž

Jsi čerstvě po škole a hledáš praxi? Vyzkoušej si stáž u nás v EXPANDO v Třinci nebo v Praze.

Jsi v tom s námi?

Nehledáme lidi dle škatulek, naopak. Schopným lidem přizpůsobujeme pracovní pozici dle jejich talentu.

Zkušenosti v oboru

17+ let

4 pobočky

Praha, Bratislava, Ostrava, Třinec

V týmu máme

20+ expertů

Společná vize, společné cíle

Lidé představují naši největší hodnotu. Pracujeme jako kolegové v týmu, orientujeme se na kvalitu a výsledky, ne procesy a formality.

Otevřeně komunikujeme, pomáháme si a učíme se od expertů v oboru. Práce pro nás není jen zaměstnání.

Flexibilní pracovní doba

Sick days

Home office

Bonusy

Příspěvek na Multisport

Podpora vzdělání

Klimatizované kanceláře

Kafe a ovoce

Relax zóna

Teambuilding

4 volné pátky v létě navíc

Vánoční volno

Přečtěte si rozhovor se zakladatelem EXPANDO Adamem Kurzokem, ve kterém popisuje, jak a proč formou svěřeneckého fondu dává lidem ve firmě desetiprocentní podíl.

Pro koho budeš pracovat?

Mise

Pomáháme online prodejcům expandovat na zahraniční trhy. S naším softwarem a expertízou zvyšujeme obraty, tak že nabízíme produkty zákazníkům po celém světě.

Vize

Chceme se stát leaderem v tech řešení, které automatizuje online prodeje v globální ecommerce.

Hodnoty

always #INTERACT
#INNOVATE wisely
enjoy the #FLOW

Napsali o nás